Monitor dechu Babysense II

Pro Váš klidný spánek Vám pomůže monitor pro kontrolu dechu Vašeho dítěte Babysense II, který sleduje dýchání dítěte, a pokud přijde k jeho selhání, upozorní Vás na to zvukovým a světelným signálem.

Přístroj Babysense II nemůže předejít nepravidelnému dechu či zástavě, ale účinně a spolehlivě kontroluje dýchání dítěte a varuje rodiče v případě jeho ohrožení.

 

Obsluhu těchto monitorů zvládne každý rodič, přístroj je vhodný do každé postýlky a je určen pro použití v domácnosti i zdravotnických zařízeních.

 

Na základě zkušeností lékařů na novorozeneckých odděleních, monitory dechu doporučujeme nejen jako preventivní pomůcku před syndromem SIDS, ale i jako pomocníka, který dokáže odhalit jiné problémy, které se u miminek mohou projevit např.. mělkým dýcháním či apnoickými pauzami.

 

Monitor dokáže tyto změny dýchání zachytit a rovněž vyšle varovný zvukový a světelný signál, i když se nemusí jednat přímo o Syndrom náhlého úmrtí.

 

Výrobce Hisense Ltd.
Zástupce pro ČR Sewex s.r.o.

 

Monitor dechu Babysense II účinně chrání Vaše dítě před hrozbou Syndromu náhlého úmrtí kojenců.

 

Monitor neustále sleduje dýchání a dechové pohyby dítěte. Pokud se dýchání zastaví na dobu delší než 20 sekund nebo, pokud se dechová frekvence sníží pod 10 dechů za minutu, Babysense II upozorní na tento stav zvukovým a světelným signálem.
Přístroj Babysense II nemůže předejít nepravidelnému dechu či zástavě, ale účinně a spolehlivě kontroluje dýchání a varuje rodiče v případě ohrožení dítěte.

Podmínky zapůjčení : 150 Kč na měsíc

Minimální doba půjčení je 6 měs – 900 Kč

Veškeré dotazy či půjčení monitoru zajišťuje Pohořalá Hana,tel : 776 048 774