Vítejte

Vítejte na stránkách Baby Clubu Delfín

Plavání kojenců ,batolat a malých dětí

Od září až do května každou sobotu nabízí náš klub plavání kojenců ,batolat a malých dětí od 6 měs. do 3 let. Kurzy probíhají v jilemnickém bazénu pod vedením zkušených a vyškolených instruktorek Hany Pohořalé a Evy Tikvové. Plavání je doplněné o focení dětí pod vodou. Náš klub také nabízí plavání těhotných žen.

Škola rodičů – příprava na porod + Cvičení pro těhotné

Pro nastávající maminky probíhají mimo plavání také předporodní kurzy a cvičení těhotných žen Jsou vedené porodní asistentkou Hanou Pohořalou a jsou určené všem ženám, které se chtějí připravit na porod a rodičovství.

Plavání v domácím prostředí

Pasivní adaptaci na vodní prostředí si děti přinášejí na svět již z prenatálního prostředí, a proto je pohyb ve vodě pro většinu z nich příjemný. Dítě již od dvou týdnů věku dokáže plavat doma ve vaně pod vedením zkušené lektorky kojeneckého plavání. Rádi přijdeme až k Vám domů a seznámíme Vás se základy kojeneckého plavání, potápění a masáže. Zkušenosti získané pod odborným vedením využijete při každodenní koupeli Vašeho dítěte, které získá vztah k vodě, zlepší si fyzickou kondici a otužilost.